Září 2007

Joooo,Joooo,Joooo...

18. září 2007 v 19:55 | werka
Tak dneska ve škole byla pohodka.Ti největší debilové nebyli ve škole takže v poho.V pracáku jsme dělali rámeček na fotku a zase jsem byla nejlepší a zase to měla nejhezčí, prostě jako vždy.Učitelka mě pořád chválí, ze všeho prostě nejlepší ze třídy no. Ať dělám co dělám pořád jsem nejlepší!!!!No a teď jsem se se ségtrou učila fráninu. Teda jako ona se ji učila a já si vždycky zapmatuju pár slovíček, ale nic moc no těžkej jazyk to fakt je to jejich ,,R"!
No jinak všechno v poho.Budu zase měnit desing a bude doufám pěknej.Napíšu odkazy spřátelených blogů atd. !
Zatím papa!

Chceš spřátelit?

17. září 2007 v 19:43 SBčka
Jestli se chceš spřátelit? Tak teď piš urychleně do komentářů, protože já na to čekám a doufámže vás bude moc!Takže napište přezdívku, věk a blog!

Já se tak...

17. září 2007 v 15:07 | werka
Jáse tak omlouvám, že sem vůbec nic nepřidávám. Ale pořád něco, úkoly, učení atd. Dneska jsem byla doma, protože jsem měla hroznou rýmu a to bylo prostě k nesnesení. No a včera jsme byli odpoledne na hřibech a večer jsem to už nestihla a dneska ráno se mi nic nechtělo psát tak teď v rychlosti píšu. Zítra už jdu do školy a doufám že vám napíšu :)
Teď hledám nějaký spřátelený blogy takže kdyby se někdo našel!

No tak.....

15. září 2007 v 8:10 | werka
Sorry že jsem včera nenapsala, nestihla jsem to! Zase jsem byla u kamarádky než jsem se najedla a vyčistila křečky tak už bylo osm a to už mě stejně nic nenapadalo a neměla jsem chuť!Včera jsem na PC akorát psala ve wordu takovej článek, no spíš takovou pohádku o zvířátkách.
Zrovna teď jsem vstala.Já vím moc brzo, ale když to nešlo mama mě vzbudila a ještě mám rýmu a to je fakt nepříjemný spát s rýmou.To vám fakt nepřeju.Teď tady mám před sebou PC a kapesníky, protože bez kapesníků bych to nepřežila.Už jsem si dělala včera pár desingů pro rezervu a rozhodla jsem se že desingy budu měnit asi po týdnu možná po třech dnech nevím ale maximum bude týden.
Myslím si že budu mít angínu, protože mám šílenou rýmu s trošku mě škrábe v krku, to je jenom takový polechtání, ale to určitě přejde.
Zatím papa!

Hmmmm...hmmmm....

13. září 2007 v 18:49 | werka
Hmmmmmmmm......Představte si že jsme dneska psali nešemu bývalýmu učiteli dopis(minulej rok odešel a nám se po něm strašně stýská), no prostě jsem ho zase musela psát já, protože prý nejlíp píšu ve třídě a ještě prý maluju(ale to jsou blbý kydy).No a dneska ve škole jsme zase skákali přes tyčku, v tělocviku no a já jsem skočila přes metr no nejsem dobrá?A dostala jsem za to 1 podtržená!Na obědě byla zase fronta a měli jsme smaženej květák, ale zítra je rajská blééééé! Teď jsem se právě vrátila od kámošky z návštěvy, nacpala jsem se a je mi zase blbě. No a jak jste si všichni všimli, víte že mám novej desing že jo? Je skvělěj, je naprosto ale naprosto suprovej!Ale nebojte za chvilku ho zase změním, jako vždy zase změním, hahahahaha.
Zatím asi papa!

Strašně krásný pixelky..

12. září 2007 v 19:38 | werka |  Pixelky
:

Moje 1. vectorky

12. září 2007 v 18:49 | werka

Tak tohle jsou moje 1. vectorky, sice takový mini,ale na to že jsem e dělala poprvé tak ujdou ne? Určitě udělám další a přidámje sem.

No, jo...

12. září 2007 v 18:30 | werka
No jo, zase jsem nepsalal já vím, ale není čas. Včera jsme byli na návštěvě u známých v Tovačově a večer jsem byla unavená a šla hned spát. No a dneska jsme měli ve škole poprvé odpoledku, ve 4. jsme ještě neměli až teď.Dneska jsme v hodině měli psát sloh a protože děcka kecali tak jsme museli 5 minut stát a to už jsem to mohla mít dávno hotový,jenom kvůli těm dementům, ale stejně jsem to měla za chvilku hotový.Prostě moji spolužáci jsou trošku omezení, trošku dost omezení. Nechci to sem psát ale některý spolužáky prostě nesnáším, však všichni někoho nemusíte moc vystát jako já. Dělala jsem si i test, sice jenom půlku,ale druhou půlku dodělám ještě nevím kdy a potom vám řeknu jak to dopadlo doufám že to dopadne dobře( je to jenom blbej test na příjímačky, ale musím si procvičovat) No a na obědě byla zase velká fronta jako vždy, chodím do jídelny a vždycky je tam fronta přes celou jídelnu, však to znáte jestli chodíte do jídelny. Jo a určitě budu dělat novej desing tenhle je divnej no. A dělala jsem dneska nějakou svoji grafiku, takže se tu možná objeví. Křečci Květy už vyrostli, rostou jako z vody,hih! Představte si že mě blogování přestává bavit, takže asi tady článků moc nebude, ale časem to doplním když budu mít náladu a čas. Teď právě mám na to náladu jako ztvořenou a vím i co psát. Napsala jsem toho docela dost nemyslíte?
Zatím papa!Ahooooooj

9. září 2007 v 19:30 | werka
Tak jsem si zase založila novej blog, adresa je tady www.haumi.blog.cz, strašně se mi líbí ta přezdívka (haumi) no není pěkná? Přidávám tam spíš jenom obrázky někdy tam něco napíšu, ale to jen málokdy, jenom tady píšu všechno když se chci vykecat! Dneska jsem si vytrhla zub a je to hrozný, je to strašně nezvyklý mám tam strašnou lochnu, díru jako prase. Ale to mi zase až tak neva. Ach jo! Zítra zase do školy, vždycky se tam o prázdninách těším, a jak prázky skončí tak zase ne, jsem hrozná že? Jo a scháním nějaký ICQ! Takže kdyby se někdo našel tak mi napište na 476-861-690, nemám si totiž s nikým kecat. Buď jsou všichni offline nebo mi neodpovídají, prostě hrůza! Zatím papa!

Básnička

8. září 2007 v 16:22 | werka
Takže tuhle básničku jsem úplně sama vymyslela pro jednu moji kámošku, je sice taková trapná,ale to neva.Zní to takhle:
Petra je dobrá,
Petra je good, ví to přece,
každý kluk.

Já vím je to blbost,ale když mě se to strašně líbí, nikdy jsem nic takovýho nevymyslela!

Sorry!

8. září 2007 v 16:17 | werka
Sorry, dlouho jsem nepsala já vím. Ale včera jsem byla u kámošky,protože měla narozky a rovnou jsem u ní i spala a přišla jsem po obědě tak ve dvě. Byla tam sranda, chlámali jsme se každé volovině no a když jsme byli u nich na zahradě tak jsem přišla jako prase, celá od bláta. Kalhoty i tričko jsem měla od blacka, ale to je jedno to se přece vypere. Jedna kámoška nám tam dělala srandovní představení i tančila na takovou trapnou hudbu! No a na té zahradě mají takový krásný dvě koťátka, strašně rozkošný. No a to je asi vše, ale myslím si že jsem se tam nachladila. Mám šílenou rýmu, je mi trochu zima a slzí mi oči a to se mi nestává že by mi oči slzely.
Zatím papa!

New desing!

6. září 2007 v 19:00 | werka
Táááák co? Co říkáte na můj new desing! Skvělej že, nazvala jsem to smradlavkovej blogís. Neznamená to že smrdím já (umývám se každej den) a ani to neznamená že ten blog páchne, nechápu jak by mohl blog smrdět, taková blbost..... No a jinak desing změním až se mi bude chtít,heh!!!
Zatím čau!

Smajlíci- moje tvorba

5. září 2007 v 20:42 | werka

Doufám že se vám líbí,snažila jsem se!

Rámečky mé výroby

5. září 2007 v 18:19 | werka
Doufám že se vám líbí! Dělala jsem je uplně sama, další určo přidám!

Dopisní papíry

5. září 2007 v 17:27 | werka |  Ostatní obrázky

4. a 5. září

5. září 2007 v 17:19 | werka
Včera pohoda, dneska pohoda, pořád pohoda. Ale zítra už asi pohoda nebude, začínáme se učit, včera a dneska jsme se ještě neučili, ale zítra jo. Dneska byl ve škole cvičnej poplach, jako že hořelo, ale jenom jako. My jsme byli první venku, protože jsme hned dole a tam jsou jenom dvě třídy a tak je to pohoda a máme tam klid.
Ale je kosa co? Je zima, a už jsme i zatopili, sice je ještě moc brzo, ale počasí je šílený.
No tak to je asi vše co bych vám mohla říct, tak čau!

Oddělovače mé výroby

3. září 2007 v 20:43 | werka
Tak tohle mají být oddělovače, ale můžete je použít i jako pozadí, ale lepší pozadí je tohle!

Jakej byl první den ve škole....

3. září 2007 v 20:22 | werka
Tak co jakej byl první den dneska ve škole co? U mě dobrý, u mě vlastně úplně suprový.
Přišli nový dva žáci, dva kluci strašní krasavci úplně nádherní. Takový zrůdy jsem v životě neviděla já jsem myslela že se pobliju. No a jinak ve škole všechno dobrý a máme docela dost velkou třídu a hooodně lavic, asi proto protože přijdou nový žáci a hodně nových žáků. No a asi nejhlavnější věc je že minulej rok jsme měli učitelem, ale on přešel takže teď máme zase učitelku a doufám že to s ní bude supr.
Po škole jsem si šla koupit sešity a přichystala jsem si prostě ty blbosti do školy. No a pak jsem strávila celý odpoledne s kámoškou, byly jsme u nich a potom zase u nás.
Jo a Květě už ti malý rostou jako z vody už začínají vidět, kdyby jste nevěděli kdo je to Květa tak to je můj křeček a má zrovna mladý.
No a to je asi vše z tohoto dne, vidíte že jsem toho napsala hodně protože jsem začla chodit do školy vždycky když začnu hooodně psát.
Tak papa!

Tak co ...............

2. září 2007 v 19:23 | werka
Tak co, těšíte se do školy? Já strašně,ale jenom asi na ten první den, to se totiž neučíme. Víte co je na mě zvláštního, že když začnou prázdniny tak chci do školy a až prázdniny končí tak se mi tam nechce. Ale časem se do toho vždycky dostanu, jako vždy. Už mám všechno nachystaný a koupený, kromě sešitů, chystám se několik dnů dopředu jako trubka a zítra to příjde zítra je první den školy.
A slibuju vám že se tady objeví víc článků, protože budou zážitky z té mojí skvělý třídy kterou strašně zbožňuju a samozřejmě to hlavní moji nejchytřejší spolužáci na světě ( samozřejmě všehno opak, kromě psaní článků, ty budu psát pořád jak už jsem psala).
No a to by bylo asi tak všechno, zatím papa!