Srpen 2007

Pictíky

4. srpna 2007 v 13:03 | werka |  Ostatní obrázky
Tohle jsou krásný pictíííky že?

Proč?

3. srpna 2007 v 21:33 | werka
Byla jsem na jednom blogu, už si nepamatuju adresu.Mno a tam ona psala článek o tom že lidi nepřidávají svoje fotky na blog! Nachápu proč bych to měla přidávat? Kdybych sem dala jednu jedinou fotku tak byste se lekli a už nechodili na tento blog a to by potom stálo za prd mít blog a nikdo ti na něj nechodil. Chci vám jenom říct že sem svoje fotky nikdy nepřidám, protože byste se mě lekli jak už jsem psala. Mno a nekritizuju vám to že třebas někdo přidáváte svoje fotky na blog klíďo si je tam přidávejte. Ale mě prostě vadilo že ta holka co to psala prostě jakdyby si říkala o to abysme tam ty fotky přidávali a přece každej si může dělat s blogem co chce!!!
Jo a ještě jsem vám zapoměla říct že teď budu psát hooodně svoje názory takže články budou docela dlouhý a byla bych ráda kdyby si ty názory někdo přečetl, vím že se vám asi nechce číst ty dluhý články mě se to taky moc číst nechce, ale ten kdo čte rychle tak ať si přečte aspoň půlku a napíše svůj názor do komíků! Zatím papa!

3. 8

3. srpna 2007 v 18:52 | werka
Sorry že jsem zase měnila desing, ale s tím modrým jsem vůbec nebyla spokojená, mno prostě se mi nelíbil, tento ten už je stoprocentní. Nezlobte se na mě, ale prostě mám ráda změny , nejradši bych to měnila každej den! Ale to bych už přeháněla že?
Mno dneska byla zase normálka, zase utřít nádobí, nakrmit křečky atd. vždyť to znáte vždycky něco! Ale mě to ani nevadí je to pohodka
!Mamka ani taťka nemají rádi když sedím u PC a to asi většina rodičů, vím udělej něco neseď celej den na zadku a nic nedělej to ne, samo udělej aspoň něco, ale když to udělám sednu si k PC a to je odměna kterou si zasloužím! Mno tak papa lidi!

Soutěž o nej blog - přihláška

3. srpna 2007 v 14:39 | werka |  Bleskovky a ocenění
Už podruhé na tomto blogu vyhlašuji soutěž o nej blog!
Abyste se přihlásili tak mi napište:
1. jméno spíše přezdívku
2. váš blog
3. věk
Beru miximálně 10 lidí!
A tohle si dejte zatím na blog:

Hoja

2. srpna 2007 v 19:12 | werka
Dneska byl krásnej den až na to že bylo horko a proč byl vlastně krásnej? Protože jsme byli v zámku v Lednici, krásnej zámek snad nejkrásnější ještě je pěkná Hluboká a další, ale v Lednici je toho strašně moc že to ani nestihneš za celej den. Hrady a zámky mě strašně baví, líbí se mi to jak žili a že tu práci hlavně neodbývali všechno dělali pečlivě a pěkně.
Mno, tak jsem se trochu zakecala o zámcích a teď vám něco oznámím! Už skončil avatarovej a pixlekovej měsíc, ale sem tam za čas to tady určitě někdy najdete asi spíš ty avatary!
Mno tak papa!

Mixík pixelek

1. srpna 2007 v 22:06 | werka |  PixelkyBlikající pixelky

1. srpna 2007 v 19:06 | werka |  Pixelky
juljusz.toja@neostrada.pl

Bleskovka

1. srpna 2007 v 18:47 | werka |  Bleskovky a ocenění
Tááákže, čím začnem!Chci vás jenom předem upozarnit tato bleskovka bude celkem dlouhá!A nechám vám ji tady docela dlouho, tak pište!
1. Jakou hračku máš nejradši? ( může to být i domácí mazlíček a i klidně PC nebo TV)
2. Kolik je teď hodin?
3. Na co teď myslíš, na co se teď těšíš?
4. Dneska je pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota nebo neděle?
5. Líbí se ti víc colofull nebo vectors? ( můžeš oboje)
6. Máš rád/a blogování?
7. Jsi holka nebo kluk?
8. Jaký jsou podle tebe prázky?
9. Líbí se ti můj blog?
10. Jaká je tvoje nejhorší vlastnost?
11. Seš náměsíčnej/á?
!!!Pozor!!!Bleskovka už pomalu končí!
12. Nudil/a ses při této bleskovce?
13. Souhlasíš s cenama který dostaneš? Diplom, společnej diplom a avatar!
Tuto bleskovku nechám docela dlouho takže když bude hodně učastníků budu hodně ráda!

Nějaký picty

1. srpna 2007 v 17:47 | werka |  Ostatní obrázky

Tyhle ehm picty, jsou podle mě na ozdobu články jako udělaný!

Šťastná nešťastná

1. srpna 2007 v 17:39 | werka
Tak nám začal novej měsíc, Srpen!Jo, a omlouvám se že jsem udělala zase new desing, ale nemohla jsem to vydržet prostě jsem ho musela změnit ten už byl takovej okoukanej a nezlobte se na mě lidi prostě mám ráda změny. Já nevím,jestli jsem šťastná nebo nešťastná asi tak normál! Sorry že jsem včera nenapsala ráno jsme totiž byli v Přerově a dneska v Kromzlu. No a v tom Přerově jsme prodali křečky, takže už máme doma jenom 2 křečky, Pepu a Květu. Docelase mi stýská, ale je to jenom křeček. Víte jakou miluju skupinu? Já úplně zbožňuju U2, vím není to nic mo, ale mě se to prostě líbí. Každej má přece svůj názor!
A to jsem vám ještě neřekla,mám společnej blog s Peťkou ( tejchmanka) moje kámoška ze třídy. Tady máte adresku www.typing.blog.cz. Zatím tam nemáme moc článků, jenom 3, ale časem tam bude kopa článků a všeho možnýho, však víte!
Mno a jinak je to všechno v pohodce, tak papa!