Červenec 2007

12. 7

12. července 2007 v 20:18 | werka
Já to taky chci!!!
Moje ségra měla dneska narozky a dostala tolik sladkostí, tolik čokolád a bonboniér já je taky chci!!!!
Ale ona se se mnou stejně vždycky rozdělí takže je to v poho.
Uááááááá!To je bolest. Bolí mě zub, ale jenom když si na něj kousnu jinak ne. Musíme jít k zubařovi ale já to vždycky odkládám z pondělka jsem to dložila na úterý z úterka na středu ze středy na dnešek ale stejně jsme tam nešly ptž dlouho spím.
Ale dneska jsem měla upa supa dobrou náladku takže zase v poho. Já nevím, ale já jsem asi závislá na sladkostech jako jím normální jídlo to jo ale sladkosti jsou prostě lepší!!!!A to asi u každýho!
CH0C0LATESupa pict

12. července 2007 v 20:06 | werka |  Ostatní obrázky

Zase po dlouhé době píšu

11. července 2007 v 18:20 | werka
Sorry že jsem zase dlouho nepsala v neděli jak jsme přijeli tak jsem byla unavená, v pondělí jsem zase nevěla co napsat prostě jsem neměla slov a v úterý jsem zase neměla čas. No já si vždycky něco musím vymyslet abych se z toho vymotala! Tento článek píšu u kámošky ptž jsem u ní a doma kdybych přišla tak bych čekala sstrašně dlouho než by mě tam ségra pustila, potom by mě stejně zase vyhnala, vždycky mě tam pustí a potomk po pár minutách mi řekne že tam bude 5 minut no a vždycky je to aspon 15 minut. A tady mě sem kámoška v pohodě pustí! A kdyby jste nevěděli kde jsem byla tak jsem byla v Jížních Čechách a tam jsme jezdili na kolech samo samý kopce. Uáááááááááá ted se tady zrovna dívají na Anakondu to je odporný.Vždycky je obmotá a potom se do nich zakousne. Tak čau zase nevím so psát!

Ovečky

9. července 2007 v 9:50 | werka |  Ostatní obrázkyFinále soutěže o nej blog

4. července 2007 v 9:58 | werka |  Bleskovky a ocenění
Takže do finále postupily dvě holky !!!
BaLtSkA* - 9 hlasů
tejchmanka - 2 hlasy
Takže začíná finále jde o velké ceny !!!!!!!!!!!
A tohle si dejte na blog teda pokud chcete:
Cenky pro všechny budou až na konec!

Odjíždím

4. července 2007 v 9:16 | werka
Dneska tady už konečně nebudu strašit ! V 16:00 mě už tady prostě nenajdete. Jedu do Jížních Čech! Jupíííííííííí!
No, velká sláva to zase není jedeme tam jenom na 4 dny.
No a jsem zase v soutěži o nej blog!!! Nevím prostě se pořád přihlašuju chci aspoň někdy vyhrát!Jsem přihlášená na
www.merllinka.blog.cz. Jsem tam samo jako werka jak jinak než werka!
Tak hlasujte pro mě a ať nám ty prázdniny tak rychle neutečou.
Ahojky!

3.7

3. července 2007 v 15:41 | werka
Takže dneska zase nic novýho!? Ve středu odjíždím do Jížních Čech!!!Vrátím se v neděli nevím přesně v kolik!!! No a jak proběhne soutěž o nej blog???Jedna holka má 9 hlasů a ostatní 1 hlas takže až přijedu vyhlásím vítěze, teda pokud když bude mít jeden třeba 12 hlasů a ti ostatní 1 hlas, no ještě se uvidí! Založila jsem si zase novej blog ale tentokrát je o věcech do blogů!!!!!Adresa je : www.blbosti-do-blogu.blog.cz . Vím jsem hrozná už mám 3 blogy a asi se ptáte co se stalo s tím posledním blogem kterej jsem měla s jednou holkou. Teď ho má jenom ona. Ale mě to vůbec neva ptž mám 3 blogy a doufám že to budu stíhat. Ale já si myslím že určo jo!
Takže moje blogy na které se můžete kouknout: 1.Tento, 2 . www.werkawerka.sblog.cz, 3. www.blbosti-do-blogu.blog.cz.

Ahoooj!

2. července 2007 v 11:43 | werka
Ahoj!!! Tak včera bylo vážně vedro jako prase, mě to sice nevadí klíďo ať je i dneska vedro ptž se chci koupat v bazénu, upa to miluju . No ale kdyby nebylo PC tak by můj blog neexistoval a za to mu děkuju. Dneska ráno jsem vstávala v 10: 10 ptž mám prázky tak budu tak vstávat každej den! No a dívali jste se někdo na můj druhej blog?? Na tenm blog přidávám hlavně obrázky a je tam plno bleskovek teda jsou tam jenom dvě, ale být vama tak bych se zúčastnila ptž jde o moc pěkný cenky ( diplom, jménko a možná avatar), ale jmének budete mýt nejvíc tak se prosím zúčastněte! Pls,pls,pls !!!!! Jéžíííííš!! Já jsem Vám zapoměla říct adresku ( www.werkawerka.sblog.cz ) doufám že se podíváte! Jestli ne budu smutná !! Ale vy se určo kouknete že jo? No a kam pojedete na dovču co? My pojedeme na Šumavu a budeme tam chodit velyký tůry. Teď zrovna žvýkám takovou mooocinky dobrou žvýkačku MŇAM! A jak se těšíte na další školní rok?? SORRY nebudu o tom mluvit zrovna začali prázky a já už otravuju s dalším školním rokem !!! No o škole teď ani slovo !Jsou přece prázky!
Tak ČAU