Červenec 2007

Další avatary

18. července 2007 v 22:19 | werka |  Avatárky
Afro PowerLips with cherryColor My WorldFish and fishbonecolorful bathroomsummerumrellacuppy cakee.SundaeLipsthunderstorm.lightning & hearts.ice creammbroken heartSHOes!gumrterwtfvdsRed pumpscupcakes

17. 7

17. července 2007 v 22:03 | werka
Ách jo! Kdy už skončí ty vedra, to je šílený nedá se ani dýchat.
Spím jenom v kalhotkách a stejně pořád mi je vedro. Mám z toho slunka ekzém na zádech takovou krupičku a strašně to svědí. Svědí mě celý tělo z toho chlóru co je přidanej do bazénu.
A ještě mě bolí ucho, ptž se koupu a vždycky se mi dostane voda do uší.
Je vedro, mě je vedro, všem je vedro!!!Já se z otho zblázním.
Jsem unavená a všechno mě svědí, není mi moc dobře a sorry že píšu pořád o tom že je vedro, ale mě to prostě vadí. No a jinak to bylo v poho kromě toho vedra, tak se mějte!Info

16. července 2007 v 19:46 | werka
Členové:
Ian Watkins(zpěv)
Mike Lewis (kytara)
Lee Gaze (kytara)
Stuart Richardson (bass)
Mike Chiplin (bubny),nyní Ilan Rubin
Jamie Oliver(klávesy,dj)
Lostprophets jsou alternativ rocková kapela z Walesu založená roku 1997.Mají několik vlastních demo nahrávek,žádné,co je vytvořeno komerčně a dvě studiová alba.První z nich The Fake Sound Of Progress bylo původně vytvořeno z chabé sumy peněz a určené jen jako slavné demo,ale potom to zaslechl jeden velký label.Kapela znovu natočila a předělala album za významnější Columbia Records.To mělo za následek tak prudkou reakci proti kapele,že mezera mezi prvním a druhým albem byla čtyři roky.Když druhé album Start Something,bylo dokončeno,kapela sklidila obrovský úspěch,dostali se na pátou příčku Uk album chart a tím skupina získala celosvětovou popularitu.

Avatárky ovoce

16. července 2007 v 8:58 | werka |  Avatárky
Wacky WatermelonSilly SodaScary StrawberrySad StarfruitRancid RasberryRabid RaisinPeeved PeachOutrageous OrangeLurking LimeLazy LemonKiller KumquatObnoxious OliveKooky KiwiGroovy GrapefruitMad MangoGluttonous GrapeFreaky FigDumb PlumCrazy CoconutDepressed DateBored Blackberry*beep* CranberryBruised BananaBrainy BoysenberryBad BlueberryAngry AppleAgitated ApricotCheating Cherry

16. 7

16. července 2007 v 8:42 | werka
Sorry že jsem včera nepsala. Ráno jsem na PC byla ale myslela jsem si že to napíšu večer a to u nás spala kámoška a tak jsem to nestihla. Včera bylo fakt hnusný vedro! A dneska prý má být taky, to je šílený. Pořád se jenom koupeme v bazéně, ptž by jsme zdechli.
No a jinak si prázky užívám upa v poho a vy?
Někdy v srpnu mě tady zase neuvidíte, ptž jedeme na Šumavu a zrovna na to místo který je nejchladnější v ČR. Už se docela těším!
Vy určo všichni jedete k moři, nechápu co na tom všichni vidí jezdit k moři vždyť je to skoro stejný jako tady je tady vedro máš tady bazén tak proč jezdit někam k moři, když to tady máš zadara! Hory jsou o mnohem lepší !
Tak čaute, vaše werka!

Cenky za bleskajdu!

15. července 2007 v 11:21 | werka |  Bleskovky a ocenění
Gift

Gift

Gift

Gift

Doufám že se Vám líbí!

Bleskajda

14. července 2007 v 22:52 | werka |  Bleskovky a ocenění
Mno budou to takový trošku divný otázečky, ale hlavně že je nějaká ta bleskovka!
1. Řekni něco co je pravdivýho!
2. Řekni nějakou upa hňupovinu nějakej nesmysl!
3. Miluješ blogování???
4. Co si o sobě myslíš?
5. Tvoje nej zábava, prostě to co tě nejvíc baví!
6. Jakou barvu vlasů radši? Blond nebo černou?
7. Chceš diplom?
8. Nedostaneš diplom bohužel! Neřeknu co to bude bude to překvápko ju?

6286638.gif

Zase další avatárky

14. července 2007 v 22:43 | werka |  Avatárky
imageimage
Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket

food1287.giffood1291.jpgfood1289.giffood1288.giffood1285.jpg
ice creamKiwi heartsPhotobucket - Video and Image Hosting

Image Hosted by ImageShack.usth_apple.pngImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.usImage Hosted by ImageShack.us


14. 7

14. července 2007 v 22:07 | werka
Dneska byli meruňkový galeje, bylo to fakt hustý!
Včera jsme je trhali a dneska ráno jsme je třídili, dneska odpoledne jsme je zavařovali a dělali z toho mameládu a nejlepší co na tom je, je to že z toho budeme mít i dřeň takovou dobrůtku miluju to.
No a jak vy, jakej jste měli den určo ne takovej jako já!
Ale je to tak upa že jsou prázky! Já když si představím že bych měla každej den takhle brzo vstávat tak bych se zbláznila ptž nejsem už teď zvyklá, zvykla jsem si na to že vstávám nejdřív v deset no maximálně v devět.
Ách jo! Teď bych si tak lehla do peřinek a jenom spinkala. Šípková růženka se měla spala 100 let a kdyby mě zbudil ten trapnej princ tak bych ho asi zabila.
Málo avatárků

13. července 2007 v 20:17 | werka |  Avatárky
balloonsstrawstokidokitokidokiCherry

Avatary

13. července 2007 v 20:08 | werka |  Avatárky
pencilsglassesBalloonsUntitledMommy?Unsmileyocean dockleafcountry roaddaffodilyummy gummyYummyCrayolaGiraffeeeekittyWould You Eat Me?kittenPiggy LovewebkizLoveZebracute hippowhales arel oveRabbitBeaverwe roll mad deep yoMonkeyfrog--Juliefrog. -Laceysehxy onee

Já vím já vím

13. července 2007 v 19:47 | werka
Já vím že píšu druhej článek za den,ale zapoměla jsem vám něco napsat a nechce se mi to dopisovat!
Teď tento měsíc budu přidávat hooodně avatarů. A proč je budu přidávat? Ptž jsem na tento blog skoro zapoměla a přidávala jsem na svoje druhý blogy a to mě mrzí, ptž tento je jakdyby hlavní. Ten kterej je upa můj a ten co nikdy v životě nezruším a na kterej bych nikdy neměla zapomenout a přidat za den aspoň jeden článek a já jsem na to někdy zapoměla tak to chci teď vynahradit!
Možná jsem trapná, ale mě blogování strašně baví je to můj jakdyby koníček.Supa avatar

13. července 2007 v 15:59 | werka |  Avatárky
jam
Toto je fakt supa avatar lepší jsem neviděla!
Našla jsem ho na stráncce
www.iconator.com tam je avatárků strašně mooc!

Supa avatary

13. července 2007 v 15:33 | werka |  Avatárky
Supa avatárky nemaslíte?

Krásný avatárky

13. července 2007 v 15:29 | werka |  Avatárky

Avatárky

13. července 2007 v 15:27 | werka |  Avatárky
Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hostingth_z309896211.pngPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting

13. 7

13. července 2007 v 15:18 | werka
Dneska jsme samo zase nešly k tomu zubařovi. A ani už mě ten zub nebolí. No, ale zase jsem asi dostala rýmu pořád smrkám, smrkám a smrkám. Mamka dneksa dělala ségře dort k narozkám tak jsem jí tam lízala krém, mňam ten byl tak dobrej . Já jsem totiž hodně na sladký, je to strašně dobrý. Ti naši křečci už jsou tak velicí jako jsou ještě malý ale už vyrostli je jich 9.
Pořád jim jenom dáváme žrádloa když tam přijdeme tak už tam skoro nic nemají a to musíme živit 11 křečků, 9 těch malých a jednoho samečku a jednu samičku. Ta samička která je má jmenuje se Květa no ona pořád kouše když jí šáhneš na nějakýho malinkýho křečíka. Ale já si je v poho beru a pořád dokola je střídám, pořád se s něma mazlím kdyby jste viděly jak jsou rozkošní, my je i fotíme tak sem někdy přidám nějakou fotku .

Tak čaute!