Červen 2007

Sorry

30. června 2007 v 19:25 | werka
Sorry že jsem tak dlouho nepsala přidávala jsem spíš články na svůj druhej blog na seznamu( www.werkawerka.sblog.cz ). No a kdy bude soutěž o nej blog druhý kolo, tak to ještě nevím ptž jedna holka má 8 hlasů a ostatní 1 hlas. Jo a ještě jednou se Vám mocinky omlouvám !!! No a jak jste začli prázky???? Já upa v poho !!!! No a prosím lidičky hlasujte pro soutěžící o nej blog nevím jak to udělám jestli hned udělám vítěže nebo budou kola, ale asi budou kola prž ta soutěž by byla moc krátká !! No a už mám i udělanej diplom do druhýho kola myslím jako že si to oni můžou dát na ten jejich blog!! Už nemám žádný nový novinky, no vlastně jsem ani neměla! Tak čau!!

Vectorky s lidma

27. června 2007 v 21:36 | werka |  Vectorky
img487/9995/totallyfreedomtn9.png
26.6

26. června 2007 v 20:38 | werka
Tak dneska ve škole to byl zase trapas, děcka hráli flašku a dávali si hlavně úkoly ve kterých si se ošahávali a šahali si i mezi nohy, jsou to prostě prasata. A teď ta nejlepší zpráva z tohoto dne: Květa porodila !!!Porodila maličkatý křečky jsou strašně rozkošní a zkuste hádat kolik jich je! Kolem 10, tolik jsem jich teda vůbec nečekala myslela jsem si že jich bude tak 6, to teda nevím co s tím budeme dělat! Jo a ta anketa to je soutěž o nej blog tak třeba klíďo hlasujte!
Zatím ZDAR!

Upa supa hra

26. června 2007 v 14:44 | werka
Tady je ta upa supa hra s křečkem!!!Pusťte si ji je skvělá!!!

Retro pics

25. června 2007 v 21:07 | werka |  Vectorky
Tyhle retro picty jsou upa k sežrání!

25. 6

25. června 2007 v 21:05 | werka
Už jsem dlouho nepsala nějakej článek, teda aspoň podle mě.Taky se díváte na Jsi chytřejší než páťák??? Já jo je to skvělí akorát že ty otázky skoro nevím a to jsem čtrvťačka, ale za chvilku budu páťačka !!! Konečně je konec školního roku já se tak těším na poslední den. Vysvědčo bude good !!! No a prosím Vás hlasujte pro ty lidi v té soutěži o nej blog, jo a cenky budou skoro samý jménka, ale taky i diplomky nebojte se! Jo a lidi jestli se chcete ještě přihlásit klidně se přihlašte já vás tam dopíšu takže teď je poslední šance beru maximálně 2 nebo 3, ale moc lidiček se asi nepřihlásí!!! Já si myslím že těch 6 stačí je to tak akorát, na jednom blogu jsem viděla že bylo přihlášených 20 možná i víc. No a když na vašem blogu bude taky soutěž o nej blog tak mě prosím napište do komíků, ráda bych si zasoutěžila, teď když mám ten new desing že?? A máte rádi takovej ten koláč jak je piškot potom je na tom šlehačka, pak nějaký ovoce a potom se to zalije želé. Já to upa miluju je to takový osvěžující zrovna na léto. Dneska jsem se koupala a dělala jsem vír a teď jsem z toho unavená. No a Květa to je můj křeček je upa k prasknutí protože je zase těhotná budde mít zase malinkatý křečky upa rozkošný!
Tak čauky!!!!

1. kolo soutěže o nej blog

24. června 2007 v 20:28 | werka |  Bleskovky a ocenění
Soutěžící :
1. Síma www.sima1411.blog.cz
2. BaLtSkA* www.sourlemon.blog.cz
3. Valentino www.vse-blog-1.blog.cz
4. Venda www.bambura.blog.cz
5. tejchmanka www.tejchmanka.blog.cz
6. coOl .. www.aja-live.blog.cz
Promiňte za tu anketu moc se omlouvám že si musíte hlasy zhánět znovu ale tamta se nezobrazovala tak jsem musela udělat novou , moc se omlouvám!A vám držím palečky!


Soutěž o nej blog !!!

23. června 2007 v 17:15 | werka |  Bleskovky a ocenění
Takže vyhlašuji soutěž o nej blogíííís !!!Ještě nikdy jsem to nedělala tak nevím jaký to bude.
Napište mi : Jméno, věk a blog !
Až se přihlásí tak aspoň 5 lidí soutěž začne, nevím kolik bude kol, ale těším se až se rozjede!!!
NoteTohle si můžete dát na blog samo jestli chcete!

Supa včelka

23. června 2007 v 13:31 | werka |  Ostatní obrázky
No není rozkošná???Napište do komíků!

Bleskajda

23. června 2007 v 11:44 | werka |  Bleskovky a ocenění
1. Křeček/ Morče
2. Sandále/Žabky
3. Pes/ Kočka
4. Televize/ Počítač
5. CocaCola/Kofola
6. Šortky/ Kalhoty
Beru úplně všechny co napíšou a doustanou ode mě jménko!

Moje ikonky

22. června 2007 v 12:03 | werka
Dog BoneDog TagCrystalsBeach NightRockSuperstarInner HeartBeachBeach UmbrellaSidewalkRainbowMars OrbitDog Ate My HomeworkStránka se jmenuje www.imagechef.com

Podívejte se!!!

22. června 2007 v 11:54 | werka
Mám ještě jeden blog dneska jsem si ho založila na seznamu a není moc hezkej jak tenhle !!!!
Ale aspoň doufám že se tam podíváte je to
TADY.Víte proč není hezkej jak tenhle protože na seznamu ten desing vůbec neumím a tak jsme sinašla takovýty americký stránky s desingama a tam jsem ten desing okopčila!!!!

To je upa boží!!!

22. června 2007 v 11:02 | werka
To je fakt upa božíí!!! Dneska máme totiž prázky!!! Ajá už tu rýmu skoro nemám, ale pořád smrkám,ale jinak je to v poho.No a to počasí už je o mnohem lepší než včera jak pořád jenom chcalo a padali chvilku kroupy. Dneska jela moje nej kámoška na závody do Račic, dělá kanoistiku a já ji držím palce aby to vyhrála tak jí prosím taky držte palečkyaby to vyhrála. A že jsem dobrá!! Myslím tím jako že teď už jenom skoro píšu nějaký články, píšu je proto protože mě pořád nějaký napadaj! Co si myslíte že je lepší moje články nebo obrázky???Napište do komíků!!!

Hrůza

21. června 2007 v 20:54 | werka
Dneska to bylo hrozný!!! Se školou jsme šli na ptáky, strašná otrava vůbec mě to nebavilo a ještě k tomu že se mi chtělo smrkat a neměla jsem žádnej kapesník a ještě mi slzeli oči. No a teď pořád jenom smrkám!!!A ještě dneska to hrozný počasí, pořád jenom pršeloa padali i dokonce kroupy. Tento den byl fakt hroznej pro Vás možná dobrej ale pro mě určitě ne!Ale doufám že mi zítra bude good. No tak ZDAR!!!


My ikons

20. června 2007 v 15:14 | werka |  Třpytivá jména a nápisy
Jsem našla jednu takovou super stránku a tam si můžeš vytvořit třpytivé jméno na : TADY

Ach jo!!!

20. června 2007 v 14:57 | werka
Zapoměla jsem Vám říct jednu mooocky smutnou zprávičku!!! Zase nám umřel křečekjmenoval se Čenda, tata ho zase zakopal na zahradu a udělali jsme mu hrobeček chudáčkovi!!!!No nebudu tady řvát, vždyť je to jenom křeček, stejně bude naše samička mít zase maličký křečky, ti malý jou upa rozkošní!!No a jaký to bylo dneska ve škole??Samo veget,hráli jsme tam stolní hry a kecali, to se mi hrozně líbilo to kdyby jsme dělali ve škole tak bych do ní klidně chodila a ráda!!Ale člověk se musí něco naučit!!!!Už je stejně konec školního roku !!!!! Jupíííí!!!

Děkuju!!!!

19. června 2007 v 20:52 | werka
Tak už mi Daisynka (www.mysuprdupr.blog.cz) udělala new desing je fakt super!!!! Moc jí za to děkuju a posílám jí pusku. A jak se líbí Vám???Mě strašně. A ještě jednou jí za to mocky děkuju!!! A představte si že to měla hotový za dva dny tak rychlá bych já nikdy nebyla a nikdy bych to nedokázala tak pěkně jako ona.Jo a teďkom už ten desing nechám na hodně dlouho, protože já bych se musela doliskat pořád totiž dělám jenom new desing a nic jinýho, no a možná někdy napíšu nějakej článek teda aspoň se mi to zdá.Tak ještě jednou jí moc děkuju a ČAUKY!!!!

Nápisky ,,AHOJ"

18. června 2007 v 20:22 | werka |  Třpytivá jména a nápisy
Glitter GraphicsGlitter GraphicsGlitter GraphicsGlitter GraphicsGlitter GraphicsGlitter GraphicsGlitter GraphicsGlitter GraphicsDoufám že se Vám líbí snažila jsem se a pokoušela jsem se vybrat to nejhezčí písmo. Můžete tím ozdobit svůj blog nebo svoje články, ale samo jen když budete chtít!!!