Příběh Kristen Bell

12. dubna 2007 v 19:15 | werka |  Veronica Mars
Většina herců říká, že hercem být vůbec nechtěli, že se k tomu dostali úplně náhodou, naopak Kristen se netají tím, že už jako malá holčička snila o herecké dráze. Ovšem její problém byl v tom, že byla hodně stydlivá a plachá. Což není pro herectví to pravé ořechové.
Nakonec se jí ale podařilo tyto překážky, které jí bránili si svůj sen splnit, překonat. Velkou zásluhu na odstranění těchto problémů měla její matka.
Kristen se i s rodinou dostěhovala DO New Yorku. Toho Kristen ihned využila a začala studovat na prestižní univerzitě Tich School of th Arts, obor měl samozřejmě něco společného s hraním, protože Kristen dělala opravdu všechno proto, aby se jí její sen splnil, přesnějí - obor muzikál.
V roce 2001 debutovala na Brodway v divadelní hře The Adventures of Tom Sawyer.
Kristen začala o svém životě vážně přemýšlet a uvědomila si, že stejně tak, jako dibrá v divadle, může být dobrá i ve filmu nebo televizi, takže se vydala do Los Angeles.
Kristen Bell se proslavila u nás především díky seriálu, který právě běží na televizi Nova každý den od 16:05, kde hraje hlavní postavu Veroniku Mars.
Veronika Mars je dcerou detektiva a jak je vidět i ona od svého otce něco pochytila, takže také vyšetřuje různé případy.Nyní Kristen Bell hlavně díky tomuto seriálu dostává denně spousty nabídek na celovečerní filmy, tak doufám, že jí brzy v nějakém uvidím. Její hvězda stoupá vzhůru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.